Doświadczaj więcej Każdego dnia

06-04-2018 12:36

Doświadczaj więcej Każdego dnia

Technologia, moc, dynamika. Nie odkładaj radości na później i doświadczaj więcej ze swoim nowym samochodem. Właśnie teraz bezkompromisowy SEAT Ateca może być Twój bez czekania i w takiej konfiguracji jakiej sobie życzysz. Także w mocniejszej wersji FR. Gotów?

Z inteligencją po drodze

Masz wsparcie. Przekonasz się o tym bez względu po jakiej drodze jedziesz.SUV SEAT Ateca automatycznie włączy napęd 4Drive i dostosuje charakterystykę jazdy do panujących warunków. Wjeżdżasz do miasta? Parkowanie będzie przyjemnością dzięki systemowi kamer 360º z Asystentem Parkowania. Twój SEAT Ateca jest gotów na każda drogę.

Totalna ochrona

Masz przed sobą samochód, który imponuje ilością zastosowanych aktywnych i pasywnych technologii czuwających nad bezpieczeństwem. SEAT Ateca potrafi samzwolnić albo zatrzymać się aby uniknąć kolizji, śledzić otoczenie i ostrzegać przed zagrożeniami. Nawet, jeśli zagrożeniem jest po prostu zmęczenie – zachowanie kierowcy jest także analizowane. Możesz mieć pewność, że Ty i Twoi pasażerowie są pod totalną ochroną. Zawsze.

Piękna noc...

Światła FULL LED to więcej niż świetny design. To światło, które ma widmo niemal identyczne jak światło dnia. Miło patrzeć nawet na blask reflektorów Twojego SEAT-a Ateca odbitych w karoserii samochodów przed Tobą. Nocny świat wydaje się piękniejszy i jest z pewnością bezpieczniejszy. Widzisz dalej i Ciebie widać z daleka. A jeśli mimo to czegoś nie zauważysz? System Monitorowania Martwego Pola ostrzeże Cię jeśli w trakcie zmiany pasa ruchu pojawi się jakiekolwiek zagrożenie kolizją. Odpręż się. Wszystko pod kontrolą.

Pierwsza na mecie

Największa kabina, najobszerniejszy bagażnik, najlepiej wyciszone wnętrze, najlepszy układ jezdny, najlepsza dynamika, najbardziej wydajne hamulce, najlepsze aktywne systemy. Krótko mówiąc – najlepsze i najbardziej dojrzałe auto wśród SUV-ów i cossoverów. Dowiedz się więcej o innych wynikach testów SEAT-a Ateca.